UEFA EURO 2020 матчтарының трансляциялар кестесі жарияланды

UEFA EURO-2020 турнирі 11 маусым – 11 шілде аралығында өтеді. Қазақстандық жанкүйерлер чемпионаттың барлық ойындарын «Qazaqstan» мен «Qazsport»  арналарынан тікелей эфирде көре алады. Еуропа чемпионатының финалдық кезеңіне шыққан 24 құрама 6 топқа бөлінген.

Назарларыңызға «Qazaqstan» және «Qazsport» телеарналарынан көресетілетін трансляциялар кестесін ұсынамыз:  

11 маусым, 00:50 – А тобы: Түркия – Италия, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

12 маусым, 18:50 – А тобы: Уэльс – Швейцария, Live «Qazsport»

12 маусым, 21:50 – В тобы: Дания – Финляндия, Live «Qazaqstan»

12 маусым, 00:50 – В тобы: Бельгия – Ресей, Live «Qazaqstan»

13 маусым, 18:50 – D тобы: Англия – Хорватия, Live «Qazaqstan»

13 маусым, 21:50 – C тобы: Австрия – Солтүстік Македония, Live «Qazaqstan»

13 маусым, 00:50 – C тобы: Нидерланд – Украина, Live «Qazsport»

14 маусым, 18:50 – D тобы: Шотландия – Чехия, Live «Qazsport»

14 маусым, 21:50 – E тобы: Польша – Словакия,  Live «Qazsport»

14 маусым, 00:50 – E тобы: Испания – Швеция, Live «Qazaqstan»

15 маусым, 21:50 – F тобы: Венгрия – Португалия, Live «Qazsport»

15 маусым, 00:50 – F тобы:Франция – Германия, Live «Qazaqstan»

16 маусым, 18:50 – B тобы: Финляндия – Ресей, Live «Qazaqstan»

16 маусым, 21:50 – А тобы: Түркия – Уэльс, Live «Qazsport»

16 маусым, 00:50 – А тобы: Италия – Швейцария, Live «Qazaqstan»

17 маусым, 18:50 – C тобы: Украина – Солтүстік Македония, Live «Qazsport»

17 маусым, 21:50 – B тобы: Дания – Бельгия, Live «Qazaqstan»

17 маусым, 00:50 – C тобы: Нидерланд – Австрия, Live «Qazsport»

18 маусым, 18:50 – E тобы: Швеция – Словакия, Live «Qazsport»

18 маусым, 21:50 – D тобы: Хорватия – Чехия, Live «Qazaqstan»

18 маусым, 00:50 – D тобы: Англия – Шотландия, Live «Qazaqstan»

19 маусым, 18:50 – F тобы: Венгрия – Франция, Live «Qazsport»

19 маусым, 21:50 – F тобы: Португалия – Германия, Live «Qazaqstan»

19 маусым, 00:50 – E тобы: Испания – Польша, Live «Qazaqstan»

20 маусым, 21:50 – A тобы: Швейцария – Түркия, Live «Qazsport»

20 маусым, 21:50 – A тобы: Италия – Уэльс, Live «Qazaqstan»

21 маусым, 21:50 – С тобы: Солтүстік Македония – Нидерланд, Live «Qazsport»

21 маусым, 21:50 – С тобы Украина – Австрия, Live «Qazaqstan»

21 маусым, 00:50 – B тобы: Ресей – Дания, Live «Qazaqstan»

21 маусым, 00:50 – B тобы: Финляндия – Бельгия, Live «Qazsport»

22 маусым, 00:50 – D тобы: Хорватия – Шотландия, Live «Qazsport»

22 маусым, 00:50 – D тобы: Чехия – Англия, Live «Qazaqstan»

23 маусым, 21:50 – Е тобы: Словакия – Испания, Live «Qazsport»

23 маусым, 21:50 – Е тобы: Швеция – Польша, Live «Qazaqstan»

23 маусым, 00:50 – F тобы: Португалия – Франция, Live «Qazaqstan»

23 маусым, 00:50 – F тобы: Германия – Венгрия, Live «Qazsport»

26 маусым, 21:50 – 1/8 финал, Live «Qazaqstan»

26 маусым, 00:50 – 1/8 финал, Live «Qazsport»

27 маусым, 21:50 – 1/8 финал, Live «Qazaqstan»

27 маусым, 00:50 – 1/8 финал, Live «Qazsport»

28 маусым, 21:50 – 1/8 финал, Live «Qazaqstan»

28 маусым, 00:50 – 1/8 финал, Live «Qazsport»

29 маусым, 21:50 – 1/8 финал, Live «Qazaqstan»

29 маусым, 00:50 – 1/8 финал, Live «Qazsport»

2 шілде, 21:50 – 1/4 финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

2 шілде, 00:50 – 1/4 финал, Live «Qazaqstan

3 шілде, 21:50 – 1/4 финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

3 шілде, 00:50 – 1/4 финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

6 шілде, 00:50 – 1/2 финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

7 шілде, 00:50 – 1/2 финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport»

11 шілде, 00:50 – Финал, Live «Qazaqstan» және «Qazsport».

60 жылдық тарихы бар турнир алғаш рет 11 қалада – Амстердам (Нидерланд), Баку (Әзірбайжан), Бухарест (Румыния), Будапешт (Венгрия), Копенгаген (Дания), Глазго (Шотландия), Лондон (Англия), Мюнхен (Германия), Рим (Италия), Санкт-Петербург (Ресей), Севильяда (Испания) бірдей өтпек.

Back to top button